KONST / Litografier / Färglitografi 14367411
nr 1436 7411
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
"Pool". Signerad, numrerad 86/100, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 67x49, yttermått inklusive ram: 103x72 cm
Kondition: skadad ram
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:41:43
2/12 23:24:45
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors